Gyűjtés Máténak

A Heliopolis Alapítvány megbízásából a Skills Nyelviskola diákjai, tanárai és önkéntesei 2014 óta folyamatosan gyűjti a kupakokat és időszakonként eljuttatja azoknak, akiknek a legnagyobb szüksége van rá.
2015 júniusában az összegyűjtött műanyag kupakokatt Mátyás Zsófi számára adományoztunk. Zsófi sikeres műtéte utána a kupakgyűjtést folytattuk.
Jelenleg Máténak egy 4 éves kisfiúnak gyűjtjük a kupakokat, akinek őssejt beültetésre van szüksége, hogy meggyógyulhasson. Több mint fél tonna kupakot gyűjtöttünk össze 2018 januárjáig ebből 105 kg-ot 2015-ben és 128 kg-ot 2016-ban, 165 kg-ot 2017-ben.
Mátéval és anyukájával az RTL klub készített interjút, ezt az alábbi linken megtekinthetik: Gyűlnek a kupakok a beteg kisfiúnak
A kupakokat folyamatosan gyűjtjük a leadásra a központi irodánkban van lehetőség. Nagyobb mennyiség esetén, egyeztetés után elmegyünk érte.