Adó 1%

Segítsd adó 1%-oddal az állami gondozásban nevelkedő gyermekek oktatását!

Az szja egy százalék felajánlásához az alábbi adatokra van szükséged:

Név: Heliopolis "Minden Gyermek Érték" Alapítvány
Adószám: 18328947-1-42

Nyilatkozat

Hogyan ajánlhatod fel?

Ha egyéni vállalkozó vagy: Ha a február 26-ig leadott adóbevallásodban nem nyilatkoztál az 1%-ról, május 22-ig még lehetőséged van eljuttatni a nyilatkozatodat a NAV-nak a 17EGYSZA nyomtatványon ügyfélkapun keresztül elektronikusan vagy postai úton.

Ha a NAV készíti el az adóbevallásodat: Az erre a célra kialakított 17EGYSZA nyomtatványt kitöltve, 2018. május 22-ig eljuttathatod ügyfélkapun keresztül elektronikusan vagy postai úton a NAV-nak. Az adóbevallás-tervezet online javítása közben is lehetőséged van az 1%-ról rendelkezni.

Ha munkáltatód készíti el és nyújtja be adóbevallásodat: A 17EGYSZA nyilatkozatot legkésőbb május 10-ig lezárt borítékban átadhatod a munkáltatódnak, vagy 2018. május 22-ig papír alapon vagy ügyfélkapun keresztül elektronikusan eljuttathatod a NAV-nak.

Ha magánszemélyként küldöd be adóbevallásodat: Elektronikusan rendelkezhetsz az 1653 számú adóbevallás részét képező önálló EGYSZA lapon, vagy az erre a célra kialakított 17EGYSZA jelű önálló nyomtatványon akár elektronikusan, akár postai úton, önállóan megküldheted a NAV-nak 2018. május 22-ig.

Köszönjük szépen a bizalmadat!