Anyagi támogatás

Segítsd intézményünkben tanuló állami gondozott gyermekek ingyenes nyelvi képzését.

A Heliopolis Alapítvány állami gondozott és hátrányos helyzetű gyermekeknek és fiatal felnőtteknek nyújt nyelvi képzést.

Felajánlásával hozzájárulhat, hogy a gyerekek ingyenesen juthassanak nyelvi képzéshez és fejlődéshez motivált és profi környezetben, amit az alapítvány kínál.

Adományokat az alábbi bankszámlaszámon tudunk fogadni:

Heliopolis Alapítvány
OTP BANK: 11707000-21046928
Közlemény: „adomány”

Köszönjük szépen a segítségét!

2017. január

2017. januárjában az iskolában tanuló állami gondozott gyermekekkel színházban jártunk, melyet karácsonyi ajándékként és teljesítményük jutalmazásaként kaptak a gyerekek. A jegyeketet támogatóinktól a "Legyél Te is angyalka" program keretén belül kaptuk. Köszönjük szépen!

2016. július

Hatalmas büszkeséggel szeretnénk megosztani, hogy a tavaszi kézpésünk sikeresen lezárult. Amália és Csilla, akik az Esze Tamás Gyermekotthon és a Heliopolis Alapítvány között létrejött jótét program keretein belül tanultak nálunk, sikeres érettségi vizsgát szereztek.

Nagy örömmel és büszkeséggel tölt el minket, hogy hozzájárulhattunk, hogy továbbtanulásuk és jövőjük sikeres legyen!