Anyagi támogatás

Segítsd intézményünkben tanuló állami gondozott gyermekek ingyenes nyelvi képzését.

A Heliopolis Alapítvány állami gondozott és hátrányos helyzetű gyermekeknek és fiatal felnőtteknek nyújt nyelvi képzést.

Felajánlásával hozzájárulhat, hogy a gyerekek ingyenesen juthassanak nyelvi képzéshez és fejlődéshez motivált és profi környezetben, amit az alapítvány kínál.

Adományokat az alábbi bankszámlaszámon tudunk fogadni:

Heliopolis Alapítvány
OTP BANK: 11707000-21046928
Közlemény: „adomány”

Köszönjük szépen a segítségét!